BİZ KİMİZ

Dünya çapında tanınmış ve merkezi Almanya’da bulunan Weyergans High Care AG firmasının selülit bakımı ve lokal incelme sistemini HIGH CARE in  komple cihazlarıyla uygulayan Türkiye’deki ilk ve tek İnstitu.

HIGH CARE’de amaç güzellik sağlık ve estetiği aynı adreste buluşturmak. “Sağlık, güzellik ve estetik herkesin kendi kendisine vereceği bir hediyedir”. High Care konsepti ile bu çok kolay.

Kişiye en uygun tedavi kişiye özel olanıdır. Kişilerin vücut özelliğine göre hazırlanan paket programlar 15 seanslık kürler halinde uygulanmaktadır. HIGH CARE İdil Güzellik Salonu’nda kullanılan birbirinden farklı ancak birbirini destekleyen aletlerin en büyük özelliği; vücuda ısı ve elektrik akımı vermemesi nedeniyle varis problemi, kılcal damar ve dolaşım bozukluğu olan kişilerde de rahatlıkla uygulanabilmesidir.

 “High Care patentli tıbbi-teknik ve kaliteli kozmetik çözümler sunar”.

 Dünya çapında 3500’den fazla merkezi olan High Care’in en büyük özelliği tüm konseptin selülit ve lokal incelme üzerine olmasıdır ve bu amaçlar doğrultusunda etkisi ve güvenilirliği ispatlanmış bilimsel yöntemler uygulanmaktadır.

High Care konseptindeki uygulamalarda tek bir aletin yeterli gelmediği kişilere, vücut tipine ve metabolizmasının hızına bağlı olarak “kişiye özel” paket programlar hazırlanarak kalıcı çözümler getirilmektedir.

High Care’ de kullanılan tüm cihazlar Weyergens tarafından yüksek Alman teknolojisi ile geliştirilmiş olup “İSO 13485/ EN 46001” sertifikalıdır.

“Amacımız Üstün Yaşam Kaliteniz”

Şule Kara Kimdir?

Şule Öztürk Kara

Şule Kara 1989 yılından beri sektörün içinde olup, yurt içi ve yurt dışında mesleği ile ilgili birçok eğitimlere katılıp sertifika ve diplomalar almıştır. 2000 li yıllara kadar Anadolu Yakasında Bağdat Caddesinde hizmet verip “Kibele Güzellik Merkezi” nin kurucusu ve sahibi olarak çalışmalarını yürütmüştür. 2000 yılı itibariyle Etiler de Türkiye’deki ilk High Care Selülit Bakımı ve Lokal incelme merkezini kurmuştur.

High Care İstanbul’un sahibi Şule Öztürk Kara uzun yıllardan beri bu sistemin Türkiye mümessilliğini yürütmektedir. Aynı zamanda eşi Ümit Kara ile birlikte Dafne Kozmetik Tic.Ltd.Şti olarak Türkiye genelinde anahtar teslimi SPA, THALASSO ve Termal merkezleri kurarak danışmanlık hizmeti vermektedir (www.dafnekozmetik.com). Son olarak 2008-2011 yılları arasında dünyanın en lüks oteli seçilen ve dünyanın en iyi SPA ödülünü alan “Mardan Palace Oteli” nin 8000 metrekarelik SPA merkezini kurup, SPA direktörlüğünü yürütmüştür.

Şule Öztürk Kara yirmi iki yıllık deneyimleriyle yazılı ve görsel basında, selülit ve lokal incelme konusunda yorum ve önerilerine baş vurulan önemli isimlerden biridir. 2011 yılında High Care de sağlık ve güzelliğin ayrılmaz bir bütün olduğundan yola çıkarak yeni bir yaklaşım getirmiş ve sağlık danışmanı olarak Prof.Dr.Deniz Şelimen ile birlikte çalışmaya başlamıştır. Bu işbirliğinin amacı High Care’in değerli misafirlerine estetiğin yanı sıra holistik bir yaklaşımla; fiziksel, ruhsal ve sprituel bütünlüğü bir arada sunmaktır.

Bügüne kadar mesleğiyle ilgili ilkleri yapma şansına sahip olan Şule Öztürk Kara’nın iş ve yaşam felsefesi: “Daha önce yapılmamış olanı ve yapılanın en iyisini yapmek ve geleceğe bakmak” tır.

Değerli High Care Dostaları,

Dünyada en önemli ve doğru yatırımın sağlık için olduğunun bilincinde olan ekibimiz “High Care İstanbul” olarak on bir yıldır sizlere sevgi ve saygı ile hizmetin en iyisini vermeye çalışmaktadır. Gücünü güveninizden alan “High Care İstanbul” deneyimli ekibiyle gelişen ve değişen teknolojinin ışığında geleceği sizlerle birlikte kucaklamayı arzulamaktadır.

Sevgi ve Saygılamızla