Selülit Bakımı Highcare İstanbul

Günümüz sanayi toplumlarında bütün kadınların ve erkeklerin dış görünüm sorunları vardır. Bu sorunların nedenleri herkes tarafından bilinmekte olup, esas problem tek yönlü ve dengesiz beslenme ve hareket eksikliğidir.

selülit bakımı

High Care Selülit Bakımı

Selülit; tenimiz üzerinde portakal kabuğu görünümünde şimiş yağ hücreleri ve hücre arasında atılamayarak depolanmış toksinlerdir. Vücudun çeşitli bölgelerinde, özellikle de bacak, karın ve kalçalarda deri altındaki yağ hücrelerinin normal büyüklüklerinin 10 katına kadar genişleyip, bu bölgelerde birikmesi ve bağ dokusunun gevşemesi ile deride portakal kabuğu şeklinde bir görüntü ortaya çıkar. Selülit, hormonal ve dolaşım bozukluğundan kaynaklanan bir genel    dengesizliğin sonucudur.

Selülitle savaşta; metabolizmayı çalıştıran, kan dolaşımını hızlandıran, lenf drenaj masajı yapan ve böylece vücuttaki ödemin ve toksik maddelerin dışarı atılmasını sağlayan aletlerle kalıcı ve etkin bir çözüme ulaşmak artık zor değil. Dünya çapında 3500’den fazla merkezde kullanılan ve uzmanlık alanı selülit bakımı ve bölgesel incelme olan “ High Care ” sistemi ile; kişilerin vücut özelliğine göre hazırlanan paket programlarla fazlalıklarınız sorun olmaktan çıkacaktır.


Selülit bakımı  cihazımız için tıklayınız.