THAL’ION Kozmetik ürünlerinin High Care’i destekleyen bakım kremleri

THAL’ION vücut ürünleri, kimyasında barındırdığı yararlı yosun ve deniz suyu sayesinde,uzun süreli,etkili ve kalıcı sonuçları garantiler.Denizin verdiği enerjinin yardımıyla yumuşak,sıkılaşmış,büyüleyici bir vücuda sahip olursunuz.

1.BODY CONTOURING ACTIVATOR

Konsantre sprey,yosunların inceltici gücü sayesinde vücudu şekillendirir,depolanmış yağ kütler lini yok eder.Dokuların sıkılığını arttırır çabuk ve kalıcı sonuçlar sağlar.

2.FIRMING SHAPING GEL

Silueti inceltmekle kalmayıp,istenmeyen yuvarlakları azaltır ve yok olmalarına katkıda bulunur ek olarak cilt dokularını yeniden yapılandırıp deriye güç ve dirilik verir.

3.CONTOURING BODY CREAM

Özellikle vücudu inceleştirmek ve şekillendirmek için hazırlanmıştır.Yoğun krem yapısıyla masajla uygulanır.Cilde pürüzsüz kadife gibi dokunuş sağlar.Portakal kabuğu görünümü azaltır.

4.ANTI-CELLULITE SERUM

Bu balım serumu bilhassa selülite eğimli zor bölgeler için hazırlanmış olup vücudun ve cildin düzelmesine yol açar.Lipidik yağların hareketi sebebiyle su atılımı ve sıkılık etkisi görülür.Gözle görülür bir biçimde cilt düzgün pürüzsüz ve sıkılaşmış olur.

5.FIRMING BODY CREAM

Bileşimindeki marin ve bitkisel özler sayesinde,güçlendirici ve gerginleştirici etkisini anında gösterir.İlk uygulamadan itibaren cilt esnek ve saten yumuşaklığında olur.Özellikle hamilelik veya hızlı kilo kaybının ardından önerilir.

6.EXFOLIATING SHOWER GEL

Cildi canlandırır ve derinlemesine temizler.Bileşimindeki mikropartiküller ölü hücreleri temizler böylece deri tahriş olmadan temizlenir.Bakım ürünleri vücuda daha kolay nüfuz eder.

 

COMFORT-ZONE Ürünlerinin HIGH CARE bakımlarını destekleyen kremleri

Comfort-zone ürünleri cilt bakımına yeni ve kalıcı bir spa yaklaşımıyla tasarlanmıştır.

Cilde ve duyulara özel bir bakım ve mutluluk sunar.

Kronolojik yaşlanma,hava koşulları ve değişimlerine açık ,sık sık uçakla seyahat eden ,stresli durumlara maruz kalan,güneş ve hava kirliliğine açık korumasız cilt,sağlığını ve güzelliğini derinlemesine kaybeder.[comfort-zone] fayda sağlayacak donanımlı ürünler ve bakımlar sunar.kullanımları cilt durumlarına ve hayat standartlarına göre ayarlanabilir ki her kişi kendi özel fiziksel durumuna uygun en etkili sonucu bulabilsin.Her formül doğanın aklını ve bilimin zekasını birleştirerek gelişmiş ve sürekli bir araştırmanın sonucudur.

Seçilmiş etken maddelerin etkisi ve mükemmel bir duyusal his yoluyla hızlı ve uzun süreli özel sonuçlar sunar.

1.FRUITY PEEL Body scrub

Vücudu ölü derilerden arýndýran istisnai yumuşatıcı ve etkili ferah gençleştirici ovma kremi.

2.BODY STRATEGIST remodeler

Gözle görünür yenilemede çift etkili krem

Adipose birikimlerini azaltır,lokal mikro sirkülasyona yardımcı olur ve ani sıcak-soğuk değiþimlerine bağlı lipotik hareketi gözlemler. Cosmoperine,deniz yosunu,kafein,fındık özünden peptit.

3.BODY STRATEGIST refiner

Vücuttaki pürüzleri giderici (şekillendirici)emülsiyon

Mikro sirkülasyonu yeniden harekete geçirir,su tutulumuyla savaşarak portakal kabuğu izlerini ve selüliti azaltır.Vücuttaki yağ oluşumuna da karşı durur.

4.BODY STRATEGIST concentrate

Yoğun lokal etki

Herhangi bir selülit tipiyle savaşmada derin ve güçlü bir şekilde selüliti azaltma ve hareketlenmesini sağlayan konsantre sellülit serumu.Vücuttaki yağ oluşumunu engeller.