High Care’de uygulanan cilt bakımları Thal’ion

THAL’ION Güzellik dünyasında bir yeniliktir ve deniz ve deniz yosunun nimetlerini bir araya getirmek için Thalasso Therapy’i kullanmaktadır.Vücut inceleştirme,şekillendirme programları,cilt bakımları, yüz,göğüs ve bacak bakımları,rahatlatıcı kürler,masajlar ve besleyici kürler uygulanmaktadır.

Güzellik uzmanımız cildin görünüşü ve ihtiyaçlarını baştan sona kadar analiz ettiğinde,cildi vücudu sağlıklı bir duruma getirecek olan uygun bakım ve ürünleri tavsiye edecektir.

Özel yüz bakımlarız her cilt tipine ve her bir cildin ihtiyaçlarına uyarlanır.Yumuşak ve rahatlatıcı ürünlerimiz cildi korumak,esnekliği geri getirmek ve sıkılığı ve genç görünüþü sürdürmek için kolayca emilir.

HIGH CARE ‘DE THAL’ION ÜRÜNLERİ İLE UYGULANAN CİLT BAKIMLARIMIZ

TEMEL CİLT BAKIMLARI

Moisturizing (Nemlendirici Bakım)
Nourishing(Besleyici Bakım)
Soothing(Yatıştırıcı Bakım)
Purifying (Arındırıcı Bakım 1)
Prufying (Arındırıcı Bakım 2)

ÖZEL CİLT BAKIMLARI

Anti-aging (Hücre Yenileyici Bakım)
Firming (Sıkılaştırıcı Bakım)
Oxygen&Reganerating(Oksijen ve Yeniden Canlandırıcı Bakım)
Hydralift(Kolejen Bakım)
Deluxe Eye treatment(Özel Göz Bakımı 1)
Deluxe Eye Treatment(Özel Göz Bakımı 2)

Cilt bakımınız boyunca,yapılan uygulamalar,kullanılan özel ürünler ve içerikleri hakkında bilgilenmeniz sağlanır.Uygulama başaramızın devamı için günlük yaşantılarınızda kullanmanız gerekebilecek ürünlerle ilgili önerilerde bulunulur.Cildinizde istenilen ve kalıcı bir sonuca ulaşabilmesi için bakımın devamlılığı önemle hatırlatılır.