SPM

Fiziksel prensibi VACUM uygulaması olan SPM_VACUPRESS Emme pompa masajı vücut şekillendirme cihazı olarak işlev görmektedir.
SPM vücut þekillendirme ve sıkılaştırma cihazı hücreleri aktive eder,dokunun derinliğindeki enerjiyi açığa çıkarır,vücutta depolanmış yağları çözerek cildin sıkılaşmasını ve pürüzsüzleşmesini sağlar.
Bu cihazın lenf drenajını aktive eden,kan dolaşımını arttırıcı,vücut şekillendirici ve metabolizmayı hızlandırıcı etkilerinden yararlanılarak yağların parçalanması ve vücutta biriken ödemin ve toksik maddelerin atılması sağlanmaktadır.
Uygulanacak bölgeye bacak,basen,bacak içi,karın,mide,kol,göğüs,yüz ve dekolte kişinin problemine göre değişen çeşitli boylardaki cam başlıklarla cilde sürülen jel üzerinde lenfatik drenaj masajı yapılır.
SPM_VACUPRESS cihazı vücutta depolanmış yağların parçalanmasında
Omuz ve boyun kaslarının gevşetilmesinde,kırışıklıklara karşı ,sarkmış  uyluk,kalça,karın ve göğüs bölgelerinde,hamilelik sonucu gevşemiş olan bölgelerde ve yüzün pürüzsüz hale getirilmesinde kullanılmaktadır.

VACU PRESS aleti ile yüzde uygulanan masajla şu problemlerinize çözüm getirilebilir:

Gözün üst kenarındaki kırışıklıkları
Gözün alt kenarındaki kırışıklıkları
Alın kırışıklıkları
Kaş arası kırışıklıkları (Kızgınlık çizgileri)
Dudak kenarı kırışıklıkları
Yanak kenarı kırışıklıkları
Dudak üstü ve altındaki kırışıklıkları
Çenedeki kırışıklıkları
Boyun ve dekolte bölgesindeki kırışıklıklar
Göz altı torbaları
Çift çene problemi

Uygulanan vakum gücü ve tekniğe göre yüz,boyun ve dekolte bölgesinde değişik uygulamalar yapılabilir.Bu uygulamalarýn etkilerinden, LENF DRENAJI yüz ve boyun bölgesinin bakımını destekler.
KAN DOLAŞIMI-REJENERASYON yüz ve dekolte bölgesinde gevşemiş ve yenilenmesi gereken derinin aktif hale getirilmesine destek olur. CİLT GERME yüzdeki kırışıklıklara ve sarkmalara karşı cildin gerilmesi ve yüzün kalıcı şekilde pürüzsüz hale getirilmesini sağlar.

SPM-VACUPRESS
(Vücut şekillendirme ve sıkılaştırma cihazı)

-Basen çıkıntısı
-Popo düşüklüğü
-Bacak içi gevşekliği
-Diz üstü ödemleri
-Mide ve karındaki sarkmalar
-Bel kalınlığı
-Kalça çıkıntısı
-Kollardaki selülit ve sarkmalar
-Boyundaki çift çene(Gıdı)
-Yüzde lifting(Göz altı torbaları ve kırışıklıklar)
-Göğüs deformasyonu problemlerinizin çözümünde kullanılır.

HIGH CARE’de problemlere göre kişiye özel yapılan uygulamalarla hiçbir kimyasal yada cerrahi yönteme başvurulmaksızın yüzde,boyun ve dekolte bölgesindeki kırışıklıklardan ve çeşitli nedenlere bağlı ortaya çıkan sarkmalardan her biri yaklaşık

20 dakika süren 15-20 seansta kurtulabilirsiniz.